Hotel Svornost Wellness Harrachov

Hotelu Svornost Wellness Harrachov 11 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 12 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 13 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 14 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 15 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 16 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 17 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 18 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 19 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 20 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 21 Hotelu Svornost Wellness Harrachov 22

.Wellness hotel Svornost*** je vzdálen 5 min pěšky od centra města Harrachov, lanovka na Čertovu horu je 10 min od hotelu, skokanské můstky 15 min (lanová dráha jezdí v letní sezóně od 8-18 hod a to každou půlhodinu; v zimní sezóně jezdí od 8-16 hod nepřetržitě (Wellness hotel Svornost má k dispozici karty s 15% slevou na zakoupení jízdenky na lanovky - platí při zakoupení v hlavní pokladně). Autobusové nádraží je vzdáleno od hotelu vzdáleno 15 min, vlakové nádraží 4 km.


Wellness hotel Svornost*** Harrachov má pět pater, k dispozici jsou dva výtahy. Hotel nabízí ubytování v kompletně vybavených pokojích: koupelna po kompletní rekonstrukci, sprcha, WC, v pokoji barevná televize, SAT, telefon s přímou volbou, u postelí noční stolky, lampičky, 2 křesla a dále stolek, židle, zrcadlo (některé pokoje mají balkon).


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-wellness-svornost@toprague.cz
Adresa: Harrachov 496 Harrachov


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Svornost Wellness Harrachov věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Svornost Wellness Harrachov se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Lyžařský pobyt

délka pobytu: 4 dny
od 3060 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Lyžování s příšerkami

délka pobytu: 4 dny
od 3360 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Slunce, sníh a pohoda

délka pobytu: 8 dny
od 6910 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Zimní pohoda s rodinou

délka pobytu: 5 dny
od 6990 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

Hotel Svornost Wellness Harrachov na mapě:

TOPlist